Ana sayfa

Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd.

Şirket profili
Guangzhou Ekai Elektronik Technology Co, Ltd 15 yıldır tıbbi ve güzellik araştırma alanında uğraşan bir teknoloji ekibi ile birlikte bir şirkettir. Teknoloji alanı, elektronik yazılım, tasarım, montaj, hata ayıklama, klinik araştırma ve benzeri araştırma ve geliştirmeyi içermektedir. Önde gelen profesyonel teknoloji, mükemmel kalite yönetimi sistemi, büyük işbirliği itibar ve iyi satış sonrası servis katı işbirliği kuruluşu kurmak.

Derma rulo, Derma Vib (foton derma rulo), 3'lü 1 derma rulo seti, BIO galvanik derma rulo, buz derma, güzellik ekipmanları, evde hemşire aleti, kalıcı makyaj makinesi, derma kalemi (nesil bir / iki ve üç) silindir, su dermabrazyon oksijen ekipmanları, mikrodermabrazyon cilt bakımı gövde ve diğer ürünler. Büyük kaliteli ürünler, tüm dünyada (ABD, Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer alanlarda) popüler satışlardır. Firmamızın kendi markası DRS, Dr Pen, Dr Roller, Artmex ve ZGTS, MNS, DNS derma rulo üretmektedir.

Ekai, ürün geliştirme ve özel etiket üretimi yolunda ısrarlı. Biz kesinlikle ISO9001 standardı yürütmek ve büyük kaliteli ürünler sunmak emin olun. Mesleki teknoloji ve alanda standart tozsuz imalat atölyesi yüzünden oldukça büyük bir nüfuz ve popülerlik var. Biz yurtdışından birçok tanınmış şirketler ile iş yaptık ve onlara OEM / ODM hizmeti sunuyoruz.

Ekai hayatta kalabilmek ve teknolojiyle istikrar aramak için kaliteye güvenmeyi uygun görüyor. Yenilikçi teknolojiyi geliştirmek bizim amacımızdır. Pazar odaklı olarak teknoloji ve yenilik. Bağımsız yenilikler tutuyor ve tüm müşterilerle kazan-kazan işbirliğini gerçekleştiriyoruz.

İşbirliği için fabrikamızı ziyaret etmekten hoş geldiniz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
2010 yılında Ekai kuruldu ve Çin'de ilk 192 çapraz hat dermaroller için Almanya teknolojisi getirdi.

2011 yılında, Guangzhou Ekai Elektronik Technology Co, Ltd. "DRS", "MNS" ve "DDS" markalarına sahip olan Çin'in Guangzhou kentinde resmen kayıtlı ve inşa edilmiştir. OEM hizmetlerine ve yerli markaların pazarlamasına odaklanıyor.

2012 yılında Ekai, küresel pazar stratejimize başlamış, Ar-Ge departmanımızı geliştirdik ve değiştirilebilir dermaroller, 2'si 1 arada dermaroller kiti, dermaroller ve buz silindirleri üretmek için ürün gamımızı genişlettik.

2013 yılında ABD ve Avrupa pazarında 'DRS' rulonun satışları% 72'yi aştı.

2014 yılında 'DRS' markası dünya çapında en çok tercih edilen 10 marka arasına girdi.

2015 yılında, Guangzhou Ekai Elektronik Technology Co, Ltd. ABD ve Çin'de Derma kalem markası olarak 'Dr.pen' olarak kayıtlı olup, dünya çapında tıbbi estetik pazarı için derma kalemi için en iyi marka olmaya odaklanmaktadır.

2016'da ' Dr.pen ', DHgate e-İş Konferansı tarafından ' Yılın En Popüler DermaPen Markası ' ödülüne layık görüldü. ve firmamız aynı yılın Aralık ayında bir ISO13485 onay üretici oldu, sertifika Numarası: 10133057M Yayınlayan: Certificateion Europe (UK) Limited.

2017 yılında, 'Artmex' markası, en büyük Dijital Kalıcı makyaj makinelerimiz, mikro pigmentleme makinemiz, dövme makinelerimiz küresel pazara kayıtlıdır.
Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : DRS, Dr.pen, Artmex, ZGTS, DNS, MNS

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 2,000,000-2,500,000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : < 10%

ISO standard: ISO13485

CE: Yes

RoHs: Yes

SGS Serial NO.: QIP-ASI161440

FDA: Class 1 devices

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi satış için